Aukční historie uměleckých děl  Čtrnáctá aukce

Dovolujeme si Vás pozvat na čtrnáctou internetovou aukci GALERIE MODERNA, která se bude konat ve dnech 19-21.2.2019, s ukončením vždy mezi 20-22 hodinou, pro účast na aukci je nutné se zaregistrovat, viz. aukční řád.

Kristian Kodet  - Hlava

olej, plátno, karton, rok 2014, signováno PD, rozměr 35 x 27,5 cm, rám

Vesnice - Milenci

Josef Tockstein  - Vesnice - Milenci

oboustranná malba, olej, tempera, sololit, signováno monogramem PD, rozměr 42,5 x 22 cm, pozůstalostní razítko s č. 0323

Talíř - Cosmos

Salvador Dalí  - Talíř - Cosmos

litografie na porcelánu, značeno v kameni, číslováno 567/4000, rozměr - průměr 22,5 cm, vzadu ověření pravosti