Aukční historie uměleckých děl  Šestnáctá aukce

Commedia del arte I.

František Tichý  - Commedia dell arte I.

Cena: 15500
Aktuální cena: 15500

tříbarevná suchá jehla, rok 1942, signováno DU, číslováno 430/500 rozměr 29,5 x 39 cm, soupis díla František Dvořák, str. 28, č. 64, volný list

Bílé rytmy na černém

František Kupka  - Bílé rytmy na černém

dřevoryt, papír ( japan ), značeno v kameni PD a razítkem LD, rozměr papíru 38 x 57 cm, rozměr tisku 25 x 40 cm, volný list, vystaveno a reprodukováno Musée Guggenheim, N.Y. r. 1975, pod číslem 7

Sedící

František Gross  - Sedící

litografie, rok 1985, signováno PD, číslováno 36/60, reprodukováno v soupisu grafického díla č.488, rozměr 46,5 x 35 cm, volný list

Alpes

Salvador Dalí  - Alpes

litografie, rok 1969, signováno LD, rozměr 99 x 62,5 cm, volný list, soupis: Salvador Dalí, litografie a dřevoryty, Catalogue Raisonné of Prints II., 1956-1980, Ralf Michler, Lutz W. Löpsinger, Prestel, Munich-New York, 1995 reprodukováno na straně 129, obr.1225.