Aukční historie uměleckých děl  Sedmnáctá aukce

Dovolujeme si Vás pozvat na sedmnáctou internetovou aukci GALERIE MODERNA, která se bude konat ve dnech 7-9.4. 2020, s ukončením vždy mezi 20-22 hodinou, pro účast na aukci je nutné se zaregistrovat, viz. aukční řád.

Zbyšek Sion  - Postava

Cena: 1300
Aktuální cena: 1300

litografie, rok 2010, signováno PD, číslováno 30/100, rozměr 49 x 34 cm, volný list

Jan Saudek - New York, New York !

kolorovaná fotografie, rok 1985, signováno PD, rozměr 59 x 50 cm, volný list, publikováno: Jan Saudek, Pouta lásky, str. 87 a Jan Saudek fotograf český, str. 273

Noc

František Hudeček  - Noc

Cena: 4200
Aktuální cena: 4200

tuš, papír, rok 1945, signováno DU, rozměr 21,5 x 15,5 cm, volný list, dílo z pozůstalosti autora