Tavík František Šimon - Národní divadlo v zimě
lept, akvatinta, rok 1924, signováno PD, rozměr 29,5 x 39,5 cm, volný list, soupis díla č. 393
Dovolujeme si Vás pozvat na sedmnáctou internetovou aukci GALERIE MODERNA, která se bude konat ve dnech 7-9.4. 2020, s ukončením vždy mezi 20-22 hodinou, pro účast na aukci je nutné se zaregistrovat, viz. aukční řád.
Cena: 1300
Aktuální cena: 1300
litografie, rok 2010, signováno PD, číslováno 30/100, rozměr 49 x 34 cm, volný list
lept, signováno DU, číslováno 19/50, rozměr 53 x 48,5 cm, volný list
kniha včetně originální litografie, vydalo nakladatelství Svoboda roku 1948, rozměr litografie 24 x 17 cm
suchá jehla, rok 1947, signovíno LD, rozměr 25 x 12,5 cm, soupis grafického díla František Dvořák str. 110 č. 137, vydáno v edici Trimalchion jako frontispis v nákladu 150 výtisků,
kolorovaná fotografie, rok 1985, signováno PD, rozměr 59 x 50 cm, volný list, publikováno: Jan Saudek, Pouta lásky, str. 87 a Jan Saudek fotograf český, str. 273
Cena: 4200
Aktuální cena: 4200
tuš, papír, rok 1945, signováno DU, rozměr 21,5 x 15,5 cm, volný list, dílo z pozůstalosti autora
Cena: 2300
Aktuální cena: 2300
litografie, rok 1998, signováno PD, aut. tisk, , rozměr 27 x 22 cm, volný list
dřevoryt, papír ( japan ), značeno v kameni PD a razítkem LD, rozměr papíru 38 x 57 cm, rozměr tisku 25 x 40 cm, rám, vystaveno a reprodukováno Musée Guggenheim, N.Y. r. 1975, pod číslem 7.