Josef Šíma - JOUVE, Jean Pierre: Beau Regard
suchá jehla, rok 1927, signováno PD, rozměr 13,5 x 8,5 cm, rám
Dovolujeme si Vás pozvat na devatenáctou internetovou aukci GALERIE MODERNA, která se bude konat ve dnech 20-22.10. 2020, s ukončením vždy mezi 20-22 hodinou, Aukce bude zahájena 14.9.2020, pro účast na aukci je nutné se zaregistrovat, viz. aukční řád.
litografie, rok 1944, signováno PD, rozměr 29 x 21 cm, volný list
lept, rok 1945, signováno PD, rozměr 29,5 x 23 cm, volný list
Cena: 4000
Aktuální cena: 4000
serigrafie, rok 1972, signováno PD, číslováno 12/90, rozměr 23 x 63 cm, volný list
dřevoryt, papír ( japan ), značeno v kameni PD a razítkem LD, rozměr papíru 38 x 57 cm, rozměr tisku 25 x 40 cm, volný list, vystaveno a reprodukováno Musée Guggenheim, N.Y. r. 1975, pod číslem 7.
suchá jehla, rok 1943, signováno LD, číslováno 67/100, rozměr 18 x 11,5 cm, volný list, soupis díla F. Dvořák str. 88, č. 101
litografie, rok 1968, signováno PD, číslováno 40/50, rozměr 66 x 48 cm, volný list
socha, bronz, rok 1925, soupis J. Šetlík: Otto Gutfreund, soupis NG č. 301, rozměr v. 20 cm
Cena: 3500
Aktuální cena: 3500
litografie, rok 1988, signováno PD, rozměr 33 x 23,5 cm, volný list
serigrafie, rok 2008, signováno LD, rozměr 21 x 44,5 cm, volný list