Aukční historie uměleckých děl  Dvacátá sedmá aukce

Vítáme Vás na dvacáté sedmé internetové aukci GALERIE MODERNA, výtvarná díla zařazena do dvacáté sedmé aukce s ukončením 8-10.11. 2022, je možné si prohlédnout v prostorách GALERIE MODERNA, Masarykovo nábřeží 24, Praha 1, od 13.10.2022, vždy mezi 13 a 18 hodinou, nebo po telefonické domluvě na tel: 222 520 252. Aukce bude zahájena 19.9.2022. Pro účast na aukci je nutné se zaregistrovat viz. aukční řád.

Bella Italia II.

Albín Brunovský  - Bella Italia II.

lept, rok 1969, signováno PD, číslováno 5/10, rozměr 21,2 x 17,2 cm, rozměr včetně prolisů 43 x 39,4 cm, soupis díla str.95 č. 309-319

Kytice

Václav Špála  - Kytice

litografie, rok 1930, signováno PD, rozměr 50 x 40 cm, rám, vydal S.V.U. Mánes

Netopýr

Petr Nikl  - Netopýr

Cena: 4200
Aktuální cena: 4200

litografie, rok 1998, signováno PD, aut. tisk, rozměr 42 x 34 cm, rozměr papíru 100 x 70 cm, volný list, dílo z ateliéru autora

1. máj

Zdeněk Miler  - 1. máj

kvaš, papír, rok 1946, signováno PD, rozměr 36 x 50,5 cm, volný list, dílo z pozůstalosti autora, vzácné dílo ještě před změnou jména autora (Zdeněk Müller)

Réva

Ludmila Jiřincová  - Réva

tuš, akvarel, papír, rok 1960, signováno PU, rozměr 9 x 12 cm, volný list

Lekníny

Kamila Ženatá  - Lekníny

olej, plátno, rok 2022, signováno LD, rozměr 30 x 30 cm, dílo z atelieru autora

Marilyn Monroe

Andy Warhol  - Marilyn Monroe

serigrafie, soupis Graphic prints pod č. 11.22, Edice: Sunday B. Morning a F. Feldman 1997, č. II. 22-31, rozměr 91,4 x 91,4 cm, volný list, certifikát přiložen

Ústa

Oldřich Kulhánek  - Ústa

litografie, rok 1989, signováno DU, rozměr 21,5 x 14,5 cm, volný list