Aukční historie uměleckých děl  První aukce

Vítáme Vás na první aukci GALERIE MODERNA

Postavy

Jaroslav Šerých  - Postavy

suchá jehla, lept, rok 1978, signováno PD, číslováno 164/200, rozměr 32,5 x 23,5 cm

Pozvánka

Adolf Born  - Pozvánka

Cena: 5500
Aktuální cena: 5500

litografie, signováno LD, číslováno 93/200, rozměr 50 x 37,5 cm

Hostinec

Josef Jíra  - Hostinec

Cena: 23500
Aktuální cena: 23500

akvarel, papír, rok 1957, signováno a věnování PD, rozměr 31 x 39 cm

Eva

Olbram Zoubek  - Eva

reliéfní tisk, papír, zlaceno, signováno PD, rozměr 34 x 34 cm

Tvar

Milan Dobeš  - Tvar

Cena: 2700
Aktuální cena: 2700

serigrafie, rok 1985, signováno DU, rozměr 24 x 20 cm, rám, vystaveno Praha 2011