Josef Tockstein - Střechy-Hlava
oboustranná malba, olej, tempera, sololit, signováno To, č.s. 076, rozměr 29,5 x 20 cm
Vítáme Vás na třetí aukci GALERIE MODERNA s ukončením 15-17.2.2016, aukce byla zahájena
Cena: 100
Aktuální cena: 100
soubor pohádek a 3 ilustrací, vydáno k 90. narozeninám Karla Plicky, rok 1984, rozměr ilustrací 3x 20 x 13 cm
Cena: 5500
Aktuální cena: 5500
litografie, rok 1930, signováno PD, rozměr 50 x 40 cm, volný list
Cena: 300
Aktuální cena: 300
8x grafika, všechny signovány, rozměr listů cca. A4, autoři: M.Bravenec, V.Drápal, F.Fuksa, D.Janoušek, A.Mikulka, M.Pytlová, P.Rudolf, H.Tomášková-Willmannová, vydáno 1994 k 70. výročí ŠUŘ (škola uměleckých řemesel)
Cena: 13500
Aktuální cena: 13500
suchá jehla, rok 1939, signováno DU, soupis Dvořák str. 67, č. 63, rozměr 26 x 18 cm, volný list
Cena: 100
Aktuální cena: 100
litografie, kniha, rok 1996, signováno DU, číslováno 173/200, rozměr 15 x 10,5 cm
Cena: 6500
Aktuální cena: 6500
tuš, akvarel, papír, signováno PD, rozměr 21 x 13 cm, volný list
Cena: 700
Aktuální cena: 700
11 grafik, včechny signovány, velikost souboru cca. A4, autoři: M.Bouda, P.Hlavatý, M.Janáček, J.Lípa, A.Odehnal, J.Ondrušová, V.Pokorný, J.Šindler, V.Tesař, H.Tesařová, P.Toman, vydal Klub přátel výtvarného umění v Prostějově r. 2003, náklad 160 ks.
litografie, rok 1959, soupis grafického díla J.Siblík č.122 strana 203, signováno PD O.Kubín, zkušební tisk, rozměr 46 x 37,5 cm, rám
litografie, rok 1973, signováno PD, číslováno 100/100, rozměr 42,5 x 28 cm, volný list