Aukční historie uměleckých děl  Třetí aukce

Vítáme Vás na třetí aukci GALERIE MODERNA s ukončením 15-17.2.2016, aukce byla zahájena

Kytice

Václav Špála  - Kytice

Cena: 5500
Aktuální cena: 5500

litografie, rok 1930, signováno PD, rozměr 50 x 40 cm, volný list

Sborník k 70. výročí školy

Sborník k 70. výročí školy

Cena: 300
Aktuální cena: 300

8x grafika, všechny signovány, rozměr listů cca. A4, autoři: M.Bravenec, V.Drápal, F.Fuksa, D.Janoušek, A.Mikulka, M.Pytlová, P.Rudolf, H.Tomášková-Willmannová, vydáno 1994 k 70. výročí ŠUŘ (škola uměleckých řemesel)

Sedící akt

František Tichý  - Sedící akt

Cena: 13500
Aktuální cena: 13500

suchá jehla, rok 1939, signováno DU, soupis Dvořák str. 67, č. 63, rozměr 26 x 18 cm, volný list

Město

Václav Boštík  - Město

Cena: 6500
Aktuální cena: 6500

tuš, akvarel, papír, signováno PD, rozměr 21 x 13 cm, volný list

SSPE

SSPE

Cena: 700
Aktuální cena: 700

11 grafik, včechny signovány, velikost souboru cca. A4, autoři: M.Bouda, P.Hlavatý, M.Janáček, J.Lípa, A.Odehnal, J.Ondrušová, V.Pokorný, J.Šindler, V.Tesař, H.Tesařová, P.Toman, vydal Klub přátel výtvarného umění v Prostějově r. 2003, náklad 160 ks.

Kytice

Otakar Kubín ( Othon Coubine )  - Kytice

litografie, rok 1959, soupis grafického díla J.Siblík č.122 strana 203, signováno PD O.Kubín, zkušební tisk, rozměr 46 x 37,5 cm, rám

Strom

Václav Sivko  - Strom

litografie, rok 1973, signováno PD, číslováno 100/100, rozměr 42,5 x 28 cm, volný list