Jaroslav Šerých - Hlava
Cena: 2200
Aktuální cena: 2200
Vítáme Vás na čtvrté aukci GALERIE MODERNA, výtvarná díla zařazena do čtvrté aukce s ukončením 11-13.4.2016, je možné si prohlédnout v prostorách GALERIE MODERNA, aukce bude zahájena 4.3.2016
Cena: 2200
Aktuální cena: 2200
litografie, rok 1975, signováno DU, číslováno 119/150, rozměr 14,3 x 11,5 cm, volný list
Cena: 900
Aktuální cena: 900
kolorovaná suchá jehla, rok 1971, signováno PD, číslováno 25/27, soupis grafického díla GALERIE MODERNA str. 133, č. 321, rozměr 14,7 x 10,2 cm, volný list
litografie, rok 1973, signováno PD, číslováno 109/200, rozměr 32,5 x 22,5 cm, rám
Cena: 2200
Aktuální cena: 2200
dřevoryt k veršům Otokara Březiny z cyklu Ruce, rok 1943, signováno PD, rozměr 20 x 14,5 cm, rám
Cena: 800
reliéf, olovo, cín, zlaceno, značeno vzadu, rozměr 15 x 15 cm
Cena: 4500
serigrafie, signováno PD, rok 1976, rozměr papíru 54 x 38 cm, rozměr tisku 33 x 33 cm, volný list
Cena: 4500
lept, rok 1927, signováno PD, číslováno 2/30, slepotiskové razítko PD, soupis díla Siblík str. 149, č. 92, rozměr 13,5 x 19,5 cm, volný list
akvarel, papír, rok 1965, signováno PD, dílo z pozůstalosti autora, vzadu razítko, rozměr 46 x 32 cm, volný list