Strach I.

Martin Manojlín  - Strach I.

Cena: 450
Aktuální cena: 450

dřevoryt, rok 2020, signováno PD, číslováno 25/45, rozměr 15 x 15 cm, volný list

Přístav

Zdeněk Miler  - Přístav

kvaš, papír, 40tá léta, signováno LD, rozměr 33 x 45 cm, volný list

Postava ve městě

František Gross  - Postava ve městě

tužka, pastel, akvarel, papír, signováno PD, rozměr 10,7 x 6,8 cm, volný list, dílo z pozůstalosti autora

Na louce

Tomáš Bím  - Na louce

litografie, signováno DU, číslováno 90/110, rok 2009, rozměr 12 x 18,5 cm, volný list

Krajina

Josef Šíma  - Krajina

litografie, rok 1963, signováno PD, rozměr 42 x 42,5 cm, papír s textem 65 x 49 cm, volný list, reprodukováno v katalogu GALERIEMODERNA k výstavě Josef Šíma "Svah paměti" str. 19.

Piazzetta

Jan Zrzavý  - Piazzetta

litografie, rok 1976, signováno PD, číslováno 127/200, rozměr 11,5 x 17,5 cm, rám