Martin Manojlín - Strach I.
Cena: 450
Aktuální cena: 450
dřevoryt, rok 2020, signováno PD, číslováno 25/45, rozměr 15 x 15 cm, volný list
Cena: 450
Aktuální cena: 450
litografie, rok 2018, signováno PD, číslováno 18/40, rozměr 43 x 32 cm, volný list
kvaš, papír, 40tá léta, signováno LD, rozměr 33 x 45 cm, volný list
Cena: 1900
litografie, rok 1965, signováno PD, rozměr 15 x 9 cm, volný list
olej, plátno, rok 1973, signováno PD, rozměr 70 x 80 cm, rám
tužka, pastel, akvarel, papír, signováno PD, rozměr 10,7 x 6,8 cm, volný list, dílo z pozůstalosti autora
litografie, signováno DU, číslováno 90/110, rok 2009, rozměr 12 x 18,5 cm, volný list
litografie, rok 1963, signováno PD, rozměr 42 x 42,5 cm, papír s textem 65 x 49 cm, volný list, reprodukováno v katalogu GALERIEMODERNA k výstavě Josef Šíma "Svah paměti" str. 19.
litografie, rok 1997, signováno PD, číslováno 33/90, rozměr 54 x 43 cm, volný list, dílo z ateliéru autora
litografie, rok 1976, signováno PD, číslováno 127/200, rozměr 11,5 x 17,5 cm, rám