Korály

Ota Janeček  - Korály

olej, dřevo, rok 1976, signováno PD a vzadu, rozměr 24 x 31 cm, rám, vystaveno Praha 2017, číslo katalogu 9054

Muž

Oldřich Kulhánek  - Muž

litografie, rok 1986, signováno DU, rozměr 16,5 x 8,5 cm, volný list, vzadu razítko Sbírka exlibris RNDr. Olga Kalabusová

Okřídlená

František Gross  - Okřídlená

litografie, rok 1983, signováno PD, číslováno 24/60, rozměr 49,5 a 37,5 cm, volný list, soupis díla str. 198, č. 476

Krystal

Jiří John  - Krystal

suchá jehla, rok 1964, signováno PD, rozměr 14 x 9 cm, volný list

Café Optic

Jiří Slíva  - Café Optic

litografie, rok 2019, signováno PD, číslováno 13/50, rozměr 43 x 32 cm, volný list