Josef Istler - Extáze
Cena: 3900
Aktuální cena: 3900
lept, rok 1970, signováno DU, rozměr 35,5 x 24 cm, volný list
Cena: 3900
Aktuální cena: 3900
autokoláž, rok 1996, signováno vzadu, rozměr 24,5 x 23 cm, volný list
Cena: 350
Aktuální cena: 350
litografie, rok 1965, signováno DU, rozměr 9 x 12 cm, papír 11 x 30 cm, volný list
litografie, rok 1965, signováno PD, rozměr 10 x 15 cm, volný list, soupis č. 33
polystyrénový objekt, rok 1970, signováno, číslováno 7/99, součástí je kniha, rozměr 24,5 x 20 x 7 cm
lept, rok 1923, značeno v kameni a razítkem PD, rozměr 23,5 x 15,5 cm, rámováno, vystaveno a reprodukováno Musée Guggenheim, N.Y. r. 1975, pod číslem 6.
litografie, rok 1991, signováno PD, číslováno 2/100, rozměr 37 x 26 cm, volný list
fotografie, rok 1979, signováno PD, rozměr 39 x 30 cm, volný list, reprodukováno: Jan Saudek - fotograf český, str. 92, certifikát pravosti přiložen
Cena: 3200
Aktuální cena: 3200
litografie, rok 2019, signováno PD, číslováno 91/127, rozměr 27,4 x 26,5 cm, volný list