Extáze

Josef Istler  - Extáze

Cena: 3900
Aktuální cena: 3900

lept, rok 1970, signováno DU, rozměr 35,5 x 24 cm, volný list

Najáda

Jan Zrzavý  - Najáda

litografie, rok 1965, signováno PD, rozměr 10 x 15 cm, volný list, soupis č. 33

Abstraktní kompozice

František Kupka  - Abstraktní kompozice

lept, rok 1923, značeno v kameni a razítkem PD, rozměr 23,5 x 15,5 cm, rámováno, vystaveno a reprodukováno Musée Guggenheim, N.Y. r. 1975, pod číslem 6.

Hořící keř

Aleš Lamr  - Hořící keř

litografie, rok 1991, signováno PD, číslováno 2/100, rozměr 37 x 26 cm, volný list

Boeing 737

Jan Saudek  - Boeing 737

fotografie, rok 1979, signováno PD, rozměr 39 x 30 cm, volný list, reprodukováno: Jan Saudek - fotograf český, str. 92, certifikát pravosti přiložen

Místo

Oldřich Jelen  - Místo

Cena: 3200
Aktuální cena: 3200

litografie, rok 2019, signováno PD, číslováno 91/127, rozměr 27,4 x 26,5 cm, volný list