Jan Merta - Praporečnice
serigrafie, rok 2012, signováno PD, číslováno 48/120, rozměr 67 x 47 cm, volný list
Cena: 900
Aktuální cena: 900
2x litografie, rok 2003 a 2002, signováno DU, rozměr 16 x 7 cm a 12,5 x 8 cm, volné listy
suchá jehla, rok 1971, signováno PD, náklad 27 kusů, reprodukováno v soupisu Galerie moderna str.134 č.324, rozměr 14,7 x 10,2 cm
tuš,, akvarel, papír, rok 1977, signováno PN, rozměr 29 x 20 cm, volný list
verše a grafické listy k poctě K.H.Máchy, lept, signováno PD, číslováno 82/200, rok 1987, rozměr 22 x 16 cm, volný list
Cena: 4900
Aktuální cena: 4900
lept, kniha, rok 1981, signováno DU, číslováno 22/56, rozměr 10,5 x 8 cm, vzadu podpis Františka Janáse a Karla Sýse
litografie, rok 1990, signováno PD, číslováno 99/100, rozměr 43 x 32 cm, volný list
litografie, rok 2014, signováno PD, číslováno 39/79, rozměr 20 x 14 cm, volný list
litografie, rok 1983, signováno v kameni, rozměr 40 x 30 cm, volný list, soupis díla str. 134, č. 1266
litografie, rok 1983, signováno PD, číslováno 24/60, rozměr 50 x 33 cm, volný list, soupis díla str. 197, č. 473