Praporečnice

Jan Merta  - Praporečnice

serigrafie, rok 2012, signováno PD, číslováno 48/120, rozměr 67 x 47 cm, volný list

František Gross  - Hlava

suchá jehla, rok 1971, signováno PD, náklad 27 kusů, reprodukováno v soupisu Galerie moderna str.134 č.324, rozměr 14,7 x 10,2 cm

Stány světla

Eva Hašková  - Stány světla

verše a grafické listy k poctě K.H.Máchy, lept, signováno PD, číslováno 82/200, rok 1987, rozměr 22 x 16 cm, volný list

Kámen úhelný

Aleš Lamr  - Kámen úhelný

litografie, rok 1990, signováno PD, číslováno 99/100, rozměr 43 x 32 cm, volný list

Žena - dům

Oldřich Jelen  - Žena - dům

litografie, rok 2014, signováno PD, číslováno 39/79, rozměr 20 x 14 cm, volný list

Neptune

Salvador Dalí  - Neptune

litografie, rok 1983, signováno v kameni, rozměr 40 x 30 cm, volný list, soupis díla str. 134, č. 1266