Cyril Bouda - Zátiší s krevetami a citronem
Cena: 2200
Aktuální cena: 2200
litografie, rok 1953, signováno PD, rozměr 22 x 27,5 cm, rám
Cena: 2200
Aktuální cena: 2200
litografie, rok 1972, signováno PD, rozměr 37,5 x 27 cm, rám, soupis Šteffek G 406
litografie, rok 2021, signováno PD, číslováno 2/50, rozměr 42 x 32 cm, rám, vystaveno Praha 2022, dílo z ateliéru autora
lept, rok 1971, signováno PD, číslováno 19/40, rozměr 40,5 x 25 cm, volný list
litografie, rok 2016, signováno PD, číslováno A.T, rozměr 20,5 x 14,5 cm, volný list
akryl, tužka, plátno, rok 2019, signováno PD, rozměr 30 x 25 cm, soupis č. 149, dílo z ateliéru autora
4x mědirytina, rok 1981, vydala Lyra Pragensis, každá signována, číslováno 162/200, rozměr 4x 15 x 10 cm, kniha
Cena: 1900
2x akvarel, tuš, papír, rok 1986, každý list signován, rozměr 2x 23 x 27 cm, rám, vystaveno Praha 2019
tuš,, akvarel, papír, rok 1977, signováno PN, rozměr 29 x 20 cm, volný list
Cena: 9000
Aktuální cena: 9000
serigrafie, rok 1956/1986, signováno PD, číslováno 149/200, rozměr 44 x 48 cm, volný list