Aukční historie uměleckých děl  Osmá aukce

Vítáme Vás na osmé aukci GALERIE MODERNA, výtvarná díla zařazena do osmé aukce s ukončením 13-15.3.2017, je možné si prohlédnout v prostorách GALERIE MODERNA od 20.2.2017, aukce bude zahájena 9.2.2017

Ryba

Zdenek Seydl  - Ryba

Cena: 500

2x linoryt, rok 1958, každý signován, vydal Hollar, rozměr 2x 28 x 20,5, cm, volné listy

Josef Liesler - Hudebníci

Josef Liesler  - Hudebníci

litografie, rok 1971, signováno PD, číslováno 186/200, rozměr 42,5 x 27 cm

Věž

Olga Čechová  - Věž

kvaš, papír, rok 1962, signováno PD, rozměr 28 x 27 cm, volný list

František Gross - Pomník umění

litografie, rok 1971, signováno PD, číslováno 186/200, reprodukováno v soupisu Galerie moderna str.140 č.342, rozměr 42 x 27 cm, volný list

Postavy

Josef Istler  - Postavy

Cena: 2400
Aktuální cena: 2400

konvolut 3x lept, rok 1996, všechny signovány, rozměr 3x 11 x 6 cm, volné listy

Odpočinek

Eduard Tomek  - Odpočinek

Cena: 850
Aktuální cena: 850

pastel, akvarel, papír, rok 1974, signováno PD, rozměr 40 x 27 cm, volný list

Kytice

Václav Špála  - Kytice

Cena: 6000
Aktuální cena: 6000

litografie, rok 1930, signováno PD, rozměr 50 x 40 cm, volný list