Karel Demel - Jef
kombinovaná technika, rok 1989, signováno PD, číslováno 5/40, rozměr 32 x 49,5 cm, volný list
Dovolujeme si Vás pozvat na patnáctou internetovou aukci GALERIE MODERNA, která se bude konat ve dnech 4-6.6. 2019, s ukončením vždy mezi 20-22 hodinou, pro účast na aukci je nutné se zaregistrovat, viz. aukční řád.
2x tužka, papír, signováno monogramem, 30tá léta, rozměr papíru 25 x 21 cm, kresby 16 x 13 cm, volný list a rozměr 16 x 23 cm, volný list, na papíře psaní, díla z pozůstalosti Františka Grosse
dřevoryt, signováno PD, značeno v desce LD, rozměr 46,5 x 62 cm, rám
Cena: 6800
Aktuální cena: 6800
oboustranná kresba, tužka, pastel, papír, rok 1957, signováno PD, rozměr 16,5 x 26 cm, volný list, dílo z pozůstalosti autora
suchá jehla, rok 1985, signováno PD, číslováno 1/70, rozměr 13,5 x 21,5 cm, rám, vystaveno Praha 2018
litografie, porcelán, talíř, rok 1981, signováno v tisku, číslováno, vzadu popis a certifikát pravosti, Berlin design, rozměr - průměr 19,2 cm
Cena: 18000
Aktuální cena: 18000
olej, karton, rok 1939, signováno PD, rozměr 26,5 x 36 cm, rámováno
suchá jehla, lept, pastel, rok 1990, signováno DU, číslováno II/XX, rozměr 16 x 11 cm, volný list
Cena: 750
Aktuální cena: 750