Aukční historie uměleckých děl  Sedmnáctá aukce

Dovolujeme si Vás pozvat na sedmnáctou internetovou aukci GALERIE MODERNA, která se bude konat ve dnech 7-9.4. 2020, s ukončením vždy mezi 20-22 hodinou, pro účast na aukci je nutné se zaregistrovat, viz. aukční řád.

Další

Karel Demel  - Další

kombinovaná technika, rok 1989, signováno PD, číslováno 5/40, rozměr 33 x 49,5 cm, volný list

Loučení

Oldřich Kulhánek  - Loučení

lept, rok 1983, signováno PD, číslováno XXII/XXX, rozměr 19,5 x 13,3 cm, volný list

Zvířecí architektura

Aleš Lamr  - Zvířecí architektura

tuš, akvarel, papír, rok 1979, signováno UN, rozměr 43,5 x 31 cm, volný list, LD slepotiskové razítko

Jsem jako motýl

Jan Saudek  - Jsem jako motýl

báseň s originální kresbou od Jana Saudka, tuš, tužka, akvarel, papír, signováno DU "JAN", rozměr 30 x 23 cm, volný list

Genesis VIII.

Jan Hísek  - Genesis VIII.

mezzotinta, rok 2010, signováno PD, číslováno 28/100, rozměr 30 x 19,5 cm, volný list