Aukční historie uměleckých děl  Osmnáctá aukce

Dovolujeme si Vás pozvat na osmnáctou internetovou aukci GALERIE MODERNA, která se bude konat ve dnech 23-25.6. 2020, s ukončením vždy mezi 20-22 hodinou, Aukce bude zahájena 12.2.2020, pro účast na aukci je nutné se zaregistrovat, viz. aukční řád.

Ztracená hlava

Jiří Anderle  - Ztracená hlava

akryl, dřevo, rok 2018, signováno PD, rozměr 40 x 20 cm, rám, vystaveno Praha 2018, dílo z ateliéru autora

Marilyn Monroe

Andy Warhol  - Marilyn Monroe

serigrafie, soupis Graphic prints pod č. 11.22, Edice: Sunday B. Morning a F. Feldman 1997, č. II. 22-31, rozměr 91,4 x 91,4 cm, rám

Franz Kafka

Stanislav Holý  - Franz Kafka

litografie, signováno DU, číslováno, 22/50, rozměr 59,5 x 43,5 cm, volný list

Jan Saudek - Apotheosa rodné země

kolorovaná fotografie, rok 1989, signováno LD, rozměr 40 x 30 cm, reprodukováno v soupisu Jan Saudek fotograf český str. 45, volný list

Na louce

Tomáš Bím  - Na louce

Cena: 500

litografie, signováno DU, číslováno 88/110, rok 2009, rozměr 12 x 18,5 cm, volný list

Petr Nikl  - Hlava

litografie, rok 2001, signováno PD, číslováno 79/100, rozměr 24 x 17 cm , volný list