Jiří Slíva - Divadelní kobyla
litografie, signováno PD, číslováno 20/100, rozměr 37,5 x 28 cm, volný list
Dovolujeme si Vás pozvat na devatenáctou internetovou aukci GALERIE MODERNA, která se bude konat ve dnech 20-22.10. 2020, s ukončením vždy mezi 20-22 hodinou, Aukce bude zahájena 14.9.2020, pro účast na aukci je nutné se zaregistrovat, viz. aukční řád.
litografie, rok 1988, značeno razítkem spolku přátel Kamila Lhotáka, rozměr 49 x 65,5 cm, volný list
8x pastel, tuš, papír, rok 1966, rozměr cca. 5x 27 x 35 cm a 3x 21 x 30 cm, volné listy
litografie, rok 1957, signováno PD, číslováno 45/100, rozměr 39 x 26 cm, volný list
lept, rok 1990, signováno DU, rozměr 13 x 9,5 cm, volný list, vydáno k slavnostnímu večeru Adolfa Borna
Cena: 14900
Aktuální cena: 14900
fotografie, rok 2003, signováno PD, rozměr 30,5 x 40 cm, volný list, reprodukováno: Jan Saudek, Fotograf český, str. 452, certifikát pravosti přiložen
lept, rok 1968, signováno PD, číslováno 14/25, rozměr 31 x 49 cm, rám
akvarel, pastel, papír, 40. léta, signováno PD, rozměr 32,5 x 44 cm, volný list, dílo z pozůstalosti autora
Cena: 8500
Aktuální cena: 8500
litografie, rok 1960, signováno PD, rozměr 30 x 23 cm, rám, vystaveno Praha 2019