Aukční historie uměleckých děl  Devatenáctá aukce

Dovolujeme si Vás pozvat na devatenáctou internetovou aukci GALERIE MODERNA, která se bude konat ve dnech 20-22.10. 2020, s ukončením vždy mezi 20-22 hodinou, Aukce bude zahájena 14.9.2020, pro účast na aukci je nutné se zaregistrovat, viz. aukční řád.

Kámen vzpomínek

Kamil Lhoták  - Kámen vzpomínek

litografie, rok 1988, značeno razítkem spolku přátel Kamila Lhotáka, rozměr 49 x 65,5 cm, volný list

Krtek a raketa

Zdeněk Miler  - Krtek a raketa

8x pastel, tuš, papír, rok 1966, rozměr cca. 5x 27 x 35 cm a 3x 21 x 30 cm, volné listy

Dívka u stolu

Karel Černý  - Dívka u stolu

litografie, rok 1957, signováno PD, číslováno 45/100, rozměr 39 x 26 cm, volný list

Karneval

Adolf Born  - Karneval

lept, rok 1990, signováno DU, rozměr 13 x 9,5 cm, volný list, vydáno k slavnostnímu večeru Adolfa Borna

Zimní krajina

František Gross  - Zimní krajina

akvarel, pastel, papír, 40. léta, signováno PD, rozměr 32,5 x 44 cm, volný list, dílo z pozůstalosti autora