Aukční historie uměleckých děl  Dvacátá druhá aukce

Dovolujeme si Vás pozvat na dvacátou druhou internetovou aukci GALERIE MODERNA, která se bude konat ve dnech 8-10.6. 2021, s ukončením vždy mezi 20-22,30 hodinou. Aukce bude zahájena 19.4.2021, pro účast na aukci je nutné se zaregistrovat, viz. aukční řád.

Žena

Alena Kučerová  - Žena

lept, rok 1976, signováno PD, aut. tisk 2/10, rozměr 9,5 x 7,3 cm, volný list

Kašpar noci

Václav Zykmund  - Kašpar noci

Cena: 3900
Aktuální cena: 3900

8x lept, rok 1947, každý list signován, rozměr 8x 12 x 7,3 cm, lepty v původní knize

Továrna

František Gross  - Továrna

uhel, papír, rok 1949, signováno PD, rozměr 22 x 44 cm, volný list, dílo z pozůstalosti autora

Mao Red

Andy Warhol  - Mao Red

Cena: 5000
Aktuální cena: 5000

serigrafie, rok 1970, rozměr 85 x 75 cm, vydáno v edici Sunday B. Morning r. 2011, certifikát přiložen

Krtek a houby

Zdeněk Miler  - Krtek a houby

12x akvarel, pastel, pero, tužka, papír, rok 1997, rozměr cca. 12x 9 x 12 cm, volné listy