Alena Kučerová - Žena
lept, rok 1976, signováno PD, aut. tisk 2/10, rozměr 9,5 x 7,3 cm, volný list
Dovolujeme si Vás pozvat na dvacátou druhou internetovou aukci GALERIE MODERNA, která se bude konat ve dnech 8-10.6. 2021, s ukončením vždy mezi 20-22,30 hodinou. Aukce bude zahájena 19.4.2021, pro účast na aukci je nutné se zaregistrovat, viz. aukční řád.
litografie, signováno PD, rozměr 22,5 x 16,5 cm, reprodukováno v knize Kormidelník Vlnovský z roku 1945, vydal Melantrich, volný list
litografie, rok 2009, signováno DU, rozměr 21 x 14 cm, volný list
litografie, rok 1965, signováno PD, rozměr 12,5 x 15 cm, volný list, soupis Dvořák č. 32
Cena: 3900
Aktuální cena: 3900
8x lept, rok 1947, každý list signován, rozměr 8x 12 x 7,3 cm, lepty v původní knize
dřevoryt, signováno PD, značeno v kameni LD, rozměr 10,5 x 9 cm, volný list, mírně poškozeno
uhel, papír, rok 1949, signováno PD, rozměr 22 x 44 cm, volný list, dílo z pozůstalosti autora
Cena: 5000
Aktuální cena: 5000
serigrafie, rok 1970, rozměr 85 x 75 cm, vydáno v edici Sunday B. Morning r. 2011, certifikát přiložen
12x akvarel, pastel, pero, tužka, papír, rok 1997, rozměr cca. 12x 9 x 12 cm, volné listy
lept, rok 1987, signováno PD, aut. tisk 7/10, rozměr 11,2 x 13 cm, volný list