Aukční historie uměleckých děl  Druhá aukce

Vítáme Vás na druhé aukci GALERIE MODERNA s ukončením 14-16.12.2015, aukce byla zahájena

Stány světla

Jaroslav Šerých  - Stány světla

Verše a grafické listy k poctě K.H.Máchy, suchá jehla, lept, rok 1986, signováno PD, číslováno 82/200, rozměr 22 x 16 cm, volný list

Portrét

Jiří Kolář  - Portrét

Cena: 6500
Aktuální cena: 6500

koláž, papír, rok 1995, signováno vzadu a PD monogramem, rozměr 26 x 25 cm, volný list

Balvany a míč

Kamil Lhoták  - Balvany a míč

Cena: 6500
Aktuální cena: 6500

tuš, papír, rok 1987, signováno PD, rozměr 12 x 24 cm, rámováno Brůžek, vystaveno Praha 2014

Konvolut

Antonín Procházka  - Konvolut

konvolut, 1x kamenotisk, Světlem oděná, rozměr 2x 24 x 19 cm, 1x litografie, P.F.1934, signováno PD, rozměr 12 x 25 cm, 1x suchá jehla, rok 1934, razítko "SBÍRKA J.KAČER" rozměr 15 x 10,5 cm, volné listy

Postavy v krajině

Grigorij Musatov  - Postavy v krajině

Cena: 5600
Aktuální cena: 5600

kresba, tuš, signováno PD, rozměr 28 x 37 cm, vystaveno v Alšově síni 1940, č. katalogu 36 a v Pošově galerii, dílo z pozůstalosti Františka Grosse, volný list