Jaroslav Šerých - Stány světla
Verše a grafické listy k poctě K.H.Máchy, suchá jehla, lept, rok 1986, signováno PD, číslováno 82/200, rozměr 22 x 16 cm, volný list
Vítáme Vás na druhé aukci GALERIE MODERNA s ukončením 14-16.12.2015, aukce byla zahájena
Cena: 6500
Aktuální cena: 6500
koláž, papír, rok 1995, signováno vzadu a PD monogramem, rozměr 26 x 25 cm, volný list
Cena: 400
Aktuální cena: 400
Cena: 900
Aktuální cena: 900
litografie, rok 2000, signováno PD, číslováno 40/150, rozměr 20,5 x 29,5 cm, volný list
lept, akvatinta, rok 1918, signováno PD, soupis Novák 293, rozměr 15,7 x 14,5 cm, volný list
Cena: 6500
Aktuální cena: 6500
tuš, papír, rok 1987, signováno PD, rozměr 12 x 24 cm, rámováno Brůžek, vystaveno Praha 2014
konvolut, 1x kamenotisk, Světlem oděná, rozměr 2x 24 x 19 cm, 1x litografie, P.F.1934, signováno PD, rozměr 12 x 25 cm, 1x suchá jehla, rok 1934, razítko "SBÍRKA J.KAČER" rozměr 15 x 10,5 cm, volné listy
Cena: 5600
Aktuální cena: 5600
kresba, tuš, signováno PD, rozměr 28 x 37 cm, vystaveno v Alšově síni 1940, č. katalogu 36 a v Pošově galerii, dílo z pozůstalosti Františka Grosse, volný list
Cena: 12000
Aktuální cena: 12000
serigrafie, rok 2009, signováno PD, rozměr 33 x 33 cm, volný list