SSPE

SSPE

11 grafik, včechny signovány, velikost souboru cca. A4, autoři: M.Bouda, P.Hlavatý, M.Janáček, J.Lípa, A.Odehnal, J.Ondrušová, V.Pokorný, J.Šindler, V.Tesař, H.Tesařová, P.Toman, vydal Klub přátel výtvarného umění v Prostějově r. 2003, náklad 160 ks.

Dívka

Ota Janeček  - Dívka

suchá jehla, signováno DU, rozměr 15 x 10,5 cm, volný list

Pamětní list - Strom a míč

Kamil Lhoták  - Pamětní list - Strom a míč

serigrafie, rok 1987, signováno LD a v tisku, rozměr 21 x 15 cm, volný list, vydáno k slavnostnímu večeru zasloužilého umělce Kamila Lhotáka, vydala SČB

Big Bang

Jiří Slíva  - Big Bang

litografie, rok 2018, signováno DU, číslováno 8/40, rozměr 27 x 32 cm, volný list