Oldřich Kulhánek - Apotheosa Karlovy Prahy
suchá jehla, lept, rok 2004, signováno PD, číslováno 14/100, rozměr 35 x 21,5 cm, dole uprostřed slepotiskové razítko, volný list
lept, rok 1987, signováno PD, číslováno 10/50, rozměr 11 x 12,5 cm, rám
suchá jehla, lept, rok 1975, signováno DU, číslováno 7/70, rozměr 49 x 63 cm, rám
měkký kryt, rok 1992, signováno PD, číslováno 7/20, rozměr 39,5 x 29,5 cm, rám
Cena: 8500
Aktuální cena: 8500
fotografie, rok 1976, signováno LD, rozměr 25 x 20 cm, volný list, reprodukováno: Jan Saudek - fotograf český, str. 142, certifikát pravosti přiložen
litografie, rok 1980, signováno PD, číslováno 7/70 , rozměr 49 x 38 cm, volný list
litografie, rok 1985, signováno PD, rozměr 20,7 x 19,6 cm, volný list, soupis díla str. 200, č. 484, náklad 200 ks
olej, plátno, karton, rok 1979, signováno LD, rozměr 18 x 15,5 cm, rám, soupis díla č. 1910/45