Jezdec

Alena Kučerová  - Na koni

lept, rok 1987, signováno PD, číslováno 10/50, rozměr 11 x 12,5 cm, rám

Záda

Adriena Šimotová  - Záda

měkký kryt, rok 1992, signováno PD, číslováno 7/20, rozměr 39,5 x 29,5 cm, rám

Jan Saudek - Vůně ženy

Jan Saudek  - Vůně ženy

fotografie, rok 1976, signováno LD, rozměr 25 x 20 cm, volný list, reprodukováno: Jan Saudek - fotograf český, str. 142, certifikát pravosti přiložen

František Gross  - Hlava

litografie, rok 1985, signováno PD, rozměr 20,7 x 19,6 cm, volný list, soupis díla str. 200, č. 484, náklad 200 ks