Periferie

Zdeněk Miler  - Periferie

tuš, akvarel, papír, rok 1949, signováno PD, rozměr 33 x 43 cm, volný list, dílo z pozůstalosti autora, horší stav

Zahrada

Pavel Sukdolák  - Zahrada

monotyp, ruční papír, rok 1960, signováno DU, číslováno 43/200, rozměr 41 x 30 cm, rám, vzadu štítek a razítko DÍLO

STB

Jan Vyčítal  - STB

tuš, papír, rozměr 17,5 x 27 cm, volný list

Emil Filla  - Hlava

socha, bronz, rok 1930-35, rozměr v. 19 cm