František Hudeček  - Postava

běloba, papír, rok 1945, rozměr 12 x 9 cm, volný list, dílo z pozůstalosti autora

František Gross  - Hlava

kolorovaná suchá jehla, rok 1971, signováno PD, číslováno 25/27, rozměr 15 x 10,5 cm, volný list, soupis díla str. 133, č. 322

Loučení

Oldřich Kulhánek  - Loučení

lept, rok 1983, signováno PD, číslováno VI/XX, rozměr 19,5 x 13,3 cm, volný list

Campbells soup

Andy Warhol  - Campbells soup

Cena: 4000
Aktuální cena: 4000

serigrafie, rok 1968, rozměr 89 x 59 cm, rám, soupis: Andy Warhol Prints, Catalogue Raisonné 1962-1987, Feldman/Schellmann Italy 1997, soupis číslo: II.44-53, Campbell´s Soup I 1968, vydání pro Sunday B. Morning 1.12. 2011

Piazzetta

Jan Zrzavý  - Piazzetta

litografie, rok 1976, signováno PD, číslováno 169/200, rozměr 11,5 x 17,5 cm, pasparta

Koupání

Alena Kučerová  - Koupání

lept, rok 1982, signováno PD, číslováno 2/20, rozměr 10,5 x 18 cm, volný list

Karel Malich  - Bez názvu

pastel, papír, rok 2003, signováno vzadu, rozměr 40 x 30 cm, rám

Dvě figury

František Gross  - Dvě figury

litografie, rok 1980, signováno PD, číslováno 11/100, rozměr 24,5 x 16,5 cm, volný list, soupis díla str. 179, č. 425