Cyril Bouda - Mrtvým
Cena: 500
litografie, rok 1945, signováno v kameni, rozměr 44 x 30,5 cm, volný list
Cena: 500
litografie, rok 2000, signováno PD, číslováno 97/100, rozměr papíru 50 x 35 cm, rám
Cena: 2200
Aktuální cena: 2200
suchá jehla, signováno PD, číslováno 27/90, rozměr 23 x 18 cm, volný list
litografie, rok 1949, signováno PD, rozměr 46 x 29 cm, volný list
Cena: 400
Aktuální cena: 400
dobová reprodukce, rok 1941, signováno PD, značeno LD v kameni, rozměr 44 x 52 cm, volný list, horší stav okraje
socha, litá sádra, návrh na pomník, odlitek okolo roku 1960, původní model z roku 1940, rozměr 36 x 32 cm, patrně nerealizovaný pomník Boženy Němcové pro Prahu na Slovanský ostrov.
Cena: 3900
Aktuální cena: 3900
litografie, rok 1900, signováno v kameni, rozměr 24,7 x 18 cm, volný list
Cena: 9900
Aktuální cena: 9900
lept, mezzotinta, rok 1984-85, signováno DU, rozměr 16 x 12 cm, volný list, soupis díla str. 201, č. 531
tuš,, akvarel, papír, rok 1977, signováno PN, rozměr 29 x 20 cm, volný list