Aukční historie uměleckých děl  Patnáctá aukce

Dovolujeme si Vás pozvat na patnáctou internetovou aukci GALERIE MODERNA, která se bude konat ve dnech 4-6.6. 2019, s ukončením vždy mezi 20-22 hodinou, pro účast na aukci je nutné se zaregistrovat, viz. aukční řád.

Strom

Vojtěch Preissig  - Strom

Cena: 4000
Aktuální cena: 4000

akvatinta, zkušební tisk, vzadu razítko Waldesova obrazárna č. 915 c, rozměr 17 x 29,5 cm, volný list

Le Cheval de la mort

Salvador Dalí  - Le Cheval de la mort

Cena: 4800
Aktuální cena: 4800

litografie, rok 1983, signováno DU, značeno PD v kameni, soupis díla str. 135 č. 1268, rozměr 41 x 30 cm, volný list

Švýcarsko

Adolf Born  - Švýcarsko

litografie, rok 1980, signováno PD, číslováno 52/70, rozměr 49 x 38 cm, volný list

Olomouc

Cyril Bouda  - Olomouc

Cena: 3300
Aktuální cena: 3300

kamenorytina, rok 1944, signováno PD, rozměr 32 x 42,5 cm, volný list

P.F.

Jiří Winter - Neprakta  - P.F.

Cena: 1700
Aktuální cena: 1700

3x serigrafie, rok 1972, 1975 a 1992, 3x signován Neprakta, 1x signováno Švandrlík, rozměr 3x 15 x 10,5 cm, volné listy