Naděžda Plíšková - Motýl
lept, rok 1981, signováno PD, číslováno 38/55, rozměr 7,5 x 8 cm, rám
Dovolujeme si Vás pozvat na sedmnáctou internetovou aukci GALERIE MODERNA, která se bude konat ve dnech 7-9.4. 2020, s ukončením vždy mezi 20-22 hodinou, pro účast na aukci je nutné se zaregistrovat, viz. aukční řád.
litografie, signováno PD, číslováno 35/40, rozměr 14,5 x 10,5 cm, rám
lept, signováno PD, číslováno 35/75, rozměr 36 x 22 cm, volný list
Cena: 500
litografie, rok 1978, signováno DU, rozměr 10,3 x 14,2 cm, volný list
temper, papír, signováno PD, rozměr 33 x 20 cm, rám, sbírka Doc. MUDr. M. Bojara CSc, vzadu razítko s podpisem
barevná akvatinta, papír, rok 1912, signováno PD, rozměr 35 x 33 cm, volný list
litografie, rok 1954, signováno PD, rozměr 17,5 x 22,5 cm, volný list
Cena: 2200
Aktuální cena: 2200
litografie, rok 1998, signováno PD, aut. tisk, rozměr 22 x 20 cm, volný list
Cena: 5900
Aktuální cena: 5900
tužka, papír, rok 1945, signováno DU, rozměr 22 x 15 cm, rám, vystaveno Praha 2017
suchá jehla, signováno PD, číslováno 19/50, rozměr 40 x 31, rám