Aukční historie uměleckých děl  Sedmnáctá aukce

Dovolujeme si Vás pozvat na sedmnáctou internetovou aukci GALERIE MODERNA, která se bude konat ve dnech 7-9.4. 2020, s ukončením vždy mezi 20-22 hodinou, pro účast na aukci je nutné se zaregistrovat, viz. aukční řád.

Jaroslav Šerých  - Postava

lept, signováno PD, číslováno 35/75, rozměr 36 x 22 cm, volný list

Ulice

František Emler  - Ulice

temper, papír, signováno PD, rozměr 33 x 20 cm, rám, sbírka Doc. MUDr. M. Bojara CSc, vzadu razítko s podpisem

Jaro

Ota Janeček  - Jaro

litografie, rok 1954, signováno PD, rozměr 17,5 x 22,5 cm, volný list

Postavy

František Hudeček  - Postavy

Cena: 5900
Aktuální cena: 5900

tužka, papír, rok 1945, signováno DU, rozměr 22 x 15 cm, rám, vystaveno Praha 2017

Jahoda

Emílie Tomanová  - Jahoda

suchá jehla, signováno PD, číslováno 19/50, rozměr 40 x 31, rám