Ludmila Jiřincová - Dívka s ptáčky
Dovolujeme si Vás pozvat na osmnáctou internetovou aukci GALERIE MODERNA, která se bude konat ve dnech 23-25.6. 2020, s ukončením vždy mezi 20-22 hodinou, Aukce bude zahájena 12.2.2020, pro účast na aukci je nutné se zaregistrovat, viz. aukční řád.
Cena: 5100
Aktuální cena: 5100
mezzotinta, rok 1910, signováno PD, rozměr 19 x 14 cm, volný list
suchá jehla, pastel, rok 1992, signováno DU, rozměr 17,5 x 13,3 cm, volný list
Cena: 1300
Aktuální cena: 1300
suchá jehla, rok 1989, signováno PD, číslováno 4/20, rozměr 14 x 13 cm, pasparta
kvaš, papír, rok 1946, signováno PD, rozměr 29 x 41 cm, rám, vystaveno Praha 2018
lept, rok 1998, signováno PD, číslováno 35/100, rozměr 64 x 49,5 cm, volný list
Cena: 1700
Aktuální cena: 1700
litografie, rok 1981, signováno PD, číslováno 40/60, rozměr 30 x 42 cm, volný list
litografie, rok 2005, signováno PD, číslováno 9/100, rozměr 57 x 73,5 cm, volný list
litografie, signováno PD, číslováno 28/65, rozměr 42,5 x 31,5 cm, volný list
2x litografie, každá signována, číslováno Dotyk 12/50, Monolog 18/50, rozměr Dotyk 66 x 49,5 cm, Monolog 43,5 x 60 cm, volné listy