Kamil Lhoták - Jehlan a míč
olej, lepenka, rok 1977, signováno LD, rozměr 25 x 35 cm, rám, soupis obrazového díla Kamila Lhotáka číslo 1797/23, vystaveno Praha 2020
serigrafie, rok 1970, rozměr 91,5 x 91,5 cm, edice "Sunday B Morning", vzadu razítko, rám, soupis II. Flowers str. 72, certifikát pravosti přiložen
tisk z perforovaného plechu, rok 1991, signováno PD, číslováno 23/60, rozměr 26 x 33 cm, volný list
suchá jehla, rok 1927, signováno PD, rozměr 13,5 x 8,5 cm, volný list, reprodukováno v soupisu Bibliothéque Nationále, Paris, 1979, str. 33, pod číslem soupisu 42.
Cena: 2100
Aktuální cena: 2100
tuš, papír, 70 léta, signováno PD monogramem, rozměr 10,5 x 6,7 cm, volný list, dílo z pozůstalosti autora
litografie, signováno PD, rozměr 23 x 16,5 cm, reprodukováno v knize Kormidelník Vlnovský z roku 1945, vydal Melantrich, volný list
suchá jehla, rok 1948, signováno DU, rozměr 19,5 x 15 cm, volný list, soupis Dvořák str. 124, č. 161
9x litografie, rok 1958, 2 litografie signovány, vydal Hollar, Praha, rozměr od 5 x 14 cm do 18 x 14 cm
suchá jehla, lept, rok 1973, signováno DU, číslováno VIII/X, rozměr 64 x 49,5 cm, volný list