Aukční historie uměleckých děl  Dvacátá druhá aukce

Dovolujeme si Vás pozvat na dvacátou druhou internetovou aukci GALERIE MODERNA, která se bude konat ve dnech 8-10.6. 2021, s ukončením vždy mezi 20-22,30 hodinou. Aukce bude zahájena 19.4.2021, pro účast na aukci je nutné se zaregistrovat, viz. aukční řád.

Lyrická konstrukce

Václav Tikal  - Lyrická konstrukce

olej, tempera, plátno, rok 1959, signováno LD, rozměr 20,5 x 20,5 cm, rám, dílo z pozůstalosti autora, získáno od rodiny, vystaveno Praha 2018

Lacoste

Tomáš Bím  - Lacoste

litografie, rok 1988, signováno DU, číslováno 79/100, rozměr 43 x 35 cm, volný list

V trávě

Ota Janeček  - V trávě

suchá jehla, rok 1990, signováno PD, číslováno 5/30, rozměr 10 x 15 cm, rám

JOUVE, Jean Pierre: Beau Regard

Josef Šíma  - JOUVE, Jean Pierre: Beau Regard

suchá jehla, rok 1927, signováno PD, rozměr 13,5 x 8,5 cm, volný list, reprodukováno v soupisu Bibliothéque Nationále, Paris, 1979, str. 33, pod číslem soupisu 42.

Anděl

Jan Zrzavý  - Anděl

litografie, rok 1920, signováno PD, rozměr 22,3 x 14,8 cm, volný list, soupis Dvořák č. 16