Václav Tikal - Lyrická konstrukce
olej, tempera, plátno, rok 1959, signováno LD, rozměr 20,5 x 20,5 cm, rám, dílo z pozůstalosti autora, získáno od rodiny, vystaveno Praha 2018
Dovolujeme si Vás pozvat na dvacátou druhou internetovou aukci GALERIE MODERNA, která se bude konat ve dnech 8-10.6. 2021, s ukončením vždy mezi 20-22,30 hodinou. Aukce bude zahájena 19.4.2021, pro účast na aukci je nutné se zaregistrovat, viz. aukční řád.
suchá jehla, lept, rok 1981, signováno DU, číslováno 58/70, rozměr 33 x 43,5 cm, volný list
lept, rok 1939, signováno DU, rozměr 14 x 28 cm, soupis díla Dvořák č. 29, rám, mírně poškozeno
akvatinta, rok 1910, signováno PD, rozměr 35,5 x 33 cm, volný list
litografie, rok 1988, signováno DU, číslováno 79/100, rozměr 43 x 35 cm, volný list
suchá jehla, rok 1990, signováno PD, číslováno 5/30, rozměr 10 x 15 cm, rám
litografie, kniha, rok 1933, signováno PD s věnováním, rozměr 13,5 x 9 cm, vydáno 99 výtisků, tento má č. 79
Cena: 1400
Aktuální cena: 1400
lept, rok 1947, signováno DU, vzadu podpis Vladimíra Holana (překlad), rozměr 16 x 11 cm, dílo v původní knize
suchá jehla, rok 1927, signováno PD, rozměr 13,5 x 8,5 cm, volný list, reprodukováno v soupisu Bibliothéque Nationále, Paris, 1979, str. 33, pod číslem soupisu 42.
litografie, rok 1920, signováno PD, rozměr 22,3 x 14,8 cm, volný list, soupis Dvořák č. 16