Jaroslav Grus - Vesnice
Vítáme Vás na dvacáté sedmé internetové aukci GALERIE MODERNA, výtvarná díla zařazena do dvacáté sedmé aukce s ukončením 8-10.11. 2022, je možné si prohlédnout v prostorách GALERIE MODERNA, Masarykovo nábřeží 24, Praha 1, od 13.10.2022, vždy mezi 13 a 18 hodinou, nebo po telefonické domluvě na tel: 222 520 252. Aukce bude zahájena 19.9.2022. Pro účast na aukci je nutné se zaregistrovat viz. aukční řád.
Cena: 850
Aktuální cena: 850
serigrafie, rok 1995, signováno PD, číslováno 79/100, rozměr 30 x 21 cm, volný list
monografie Jana Zrzavého s dvěma grafickými přílohami, Strom a Zátiší s loděmi, vázami a jablky, litografie, rok 1941, signováno PD, rozměr 18 x 25 cm
Cena: 7500
Aktuální cena: 7500
tužka, papír, rok 1958, signováno LD, rozměr 23 x 25 cm, volný list, dílo z pozůstalosti autora
litografie, rok 1993, signováno PD, číslováno 45/85, rozměr 54 x 43 cm, volný list
tuš, papír, rok 1946, signováno DU, rozměr 20 x 19 cm, volný list, dílo z pozůstalosti autora
litografie, rok 2016, signováno PD, číslováno A.T, rozměr 22 x 15,5 cm, volný list
Cena: 1100
Aktuální cena: 1100
papírotisk, kolorováno, signováno PD, aut. tisk, rozměr 33 x 23,5 cm, volný list, dílo z ateliéru autora
lept, rok 1975, signováno PD, rozměr 14 x 8,8 cm, volný list
kvaš, papír, rok 1946, signováno PD, rozměr 45 x 29 cm, volný list, dílo z pozůstalosti autora, vzácné dílo ještě před změnou jména autora (Zdeněk Müller)