Aukční historie uměleckých děl  Třetí aukce

Vítáme Vás na třetí aukci GALERIE MODERNA s ukončením 15-17.2.2016, aukce byla zahájena

Nádvoří

Karel Chaba  - Nádvoří

Cena: 2000

suchá jehla, rok 1976, signováno PD, číslováno 3/30, rozměr 32 x 24,5 cm, volný list

Menhir

Kamil Lhoták  - Menhir

litografie, rok 1980, signováno PD, číslováno aut. tisk, rozměr 47, 5 x 64 cm, rámováno, vystaveno Praha 2010

Eva Medková  - Postava

olej, dřevo, rok 1970, signováno vzadu, rozměr 40 x 30 cm

Pythagoras

Josef Istler  - Pythagoras

litografie, rok 1988, signováno PD, aut. tisk, rozměr 33 x 23,5 cm, volný list

Slavnost v laguně

František Gross  - Slavnost v laguně

litografie, rok 1974, signováno PD, číslováno 30/70, reprodukováno v soupisu grafického díla Galerie moderna str.168 č.401, rozměr 31,4 x 62,4 cm, volný list