Jan Švankmajer - Kompozice
Cena: 4500
frotáž, rok 2001, signováno vzadu, rozměr 32 x 22 cm, volný list
Vítáme Vás na třetí aukci GALERIE MODERNA s ukončením 15-17.2.2016, aukce byla zahájena
Cena: 4500
Cena: 4200
Aktuální cena: 4200
měkký kryt, akvatinta, rok 1916, signováno PD, rozměr 13,5 x 14,5 cm, soupis gragiky Frederick Baker 2002, str.41, č.145, volný list
lept, signováno PD, číslováno 1/25, rok 1921, soupis grafického díla J.Siblík, str. 176 č.103, vytištěno ve 25 exemplářích, rozměr 26 x 22 cm , volný list
Cena: 4800
Aktuální cena: 4800
3x lept, rok 1986, všechny signovány, vydala Lyra Pragensis v nákladu 200 kusů, rozměr 3x 10,5 x 7,8 cm
Cena: 2000
suchá jehla, rok 1976, signováno PD, číslováno 3/30, rozměr 32 x 24,5 cm, volný list
litografie, rok 1980, signováno PD, číslováno aut. tisk, rozměr 47, 5 x 64 cm, rámováno, vystaveno Praha 2010
Cena: 2000
lept, akvatinta, signováno PD, rozměr 37 x 36 cm, volný list
litografie, rok 1988, signováno PD, aut. tisk, rozměr 33 x 23,5 cm, volný list
litografie, rok 1974, signováno PD, číslováno 30/70, reprodukováno v soupisu grafického díla Galerie moderna str.168 č.401, rozměr 31,4 x 62,4 cm, volný list