Plot

Tomáš Bím  - Plot

litografie, signováno LD, číslováno 106/110, rok 2009, rozměr 12 x 18,5 cm, volný list

Má vlast V.

Karel Demel  - Má vlast V.

kombinovaná technika, signováno PD, vydala Lyra Pragensis 1984, dole slepotiskové razítko, rozměr 21,5 x 19,5 cm, volný list

Praporečnice

Jan Merta  - Praporečnice

serigrafie, rok 2012, signováno PD, číslováno 48/120, rozměr 67 x 47 cm, volný list

František Gross  - Hlava

litografie, rok 1972, signováno PD, aut. tisk, rozměr 40 x 30 cm, pasparta, vyšlo jako příloha alba K poctě Senefeldera I. v nákladu 100 kusů, soupis grafického díla str. 162 č. 386, dílo z pozůstalosti autora.

Děti pod lampou

Josef Čapek  - Děti pod lampou

linoryt, rok 1918, rozměr 20 x 16,5 cm, rám, reprodukováno v soupisu díla dr. Pavla Pečinková: Grafika, str. 241, pod číslem KG 81

Atomová ryba

Vladimír Boudník  - Radioaktivní ryba

aktivní grafika, rok 1958, signováno PD, číslováno 13/100, rozměr 6,7 x 8,7 cm, pasparta, soupis Gallery 2004, str. 73, soupis 13