Jaroslav Jan Králík - Novoročenka na 1989
Cena: 300
Aktuální cena: 300
lept, rok 1988, signováno PD, číslováno 73/100, rozměr 13 x 11 cm, volný list
Cena: 300
Aktuální cena: 300
litografie, signováno LD, číslováno 106/110, rok 2009, rozměr 12 x 18,5 cm, volný list
kombinovaná technika, signováno PD, vydala Lyra Pragensis 1984, dole slepotiskové razítko, rozměr 21,5 x 19,5 cm, volný list
serigrafie, rok 2012, signováno PD, číslováno 48/120, rozměr 67 x 47 cm, volný list
Cena: 8500
Aktuální cena: 8500
olej, plátno, rok 2022, signováno LD, rozměr 40 x 40 cm, rám, dílo z ateliéru autora
litografie, rok 1972, signováno PD, aut. tisk, rozměr 40 x 30 cm, pasparta, vyšlo jako příloha alba K poctě Senefeldera I. v nákladu 100 kusů, soupis grafického díla str. 162 č. 386, dílo z pozůstalosti autora.
suchá jehla, kniha, rok 1957, signováno monogramem DU, rozměr 13,5 x 9,5 cm, soupis Dvořák 294, str. 176
linoryt, rok 1918, rozměr 20 x 16,5 cm, rám, reprodukováno v soupisu díla dr. Pavla Pečinková: Grafika, str. 241, pod číslem KG 81
aktivní grafika, rok 1958, signováno PD, číslováno 13/100, rozměr 6,7 x 8,7 cm, pasparta, soupis Gallery 2004, str. 73, soupis 13
litografie, rok 1982, signováno DU, číslováno 64/70, rozměr 16 x 10 cm, kniha