Garáž

Kamil Lhoták  - Garáž

akvarel, papír, rok 1982, signováno PD, rozměr 12 x 15,5 cm, rám, vystaveno Praha 2020

Výlet (Humoresky)

Adolf Born  - Výlet (Humoresky)

serigrafie, rok 1998, signováno PD, číslováno 22/100, rozměr 30 x 21 cm, volný list

Le Vin

Jiří Slíva  - Le Vin

litografie, rok 2017, signováno PD, číslováno 2/50, rozměr 24 x 30 cm, volný list

Postava ve městě

František Gross  - Postava ve městě

suchá jehla, rok 1944, signováno PD, reprodukováno v soupisu grafického díla Galerie moderna str. 50 č. 103, rozměr 15,7 x 12 cm, volný list

Odysseus

Jan Bauch  - Odysseus

Cena: 7500
Aktuální cena: 7500

lavírovaná kresba tuší, signováno PD, rok 1970, rozměr 41,5 x 30 cm, volný list

František Hudeček  - Postava

Cena: 3500
Aktuální cena: 3500

tuš, papír, rok 1958, rozměr 19 x 15 cm, volný list, dílo z pozůstalosti autora