Ženská hlava

Josef Čapek  - Ženská hlava

linořez, rok 1917, rozměr 21 x 15 cm, volný list, příloha Veraikonu ročník VII. , soupis díla Pavla Pečinková str. 80

Jan Saudek  - Bez názvu

fotografie, rok 1988, signováno PD, rozměr 24 x 29,5 cm, volný list

Brno

Bohumír Matal  - Brno

litografie, rok 1949, signováno PD, rozměr 46 x 29 cm, volný list

Belvedér

Vincenc Beneš  - Belvedér

litografie, signováno PD tužkou a v kameni, číslováno 270/500, rozměr 33,5 x 45,5, cm, rám

Torzo

Jiří Kolář  - Torzo

proláž, rok 1992, signováno vzadu, rozměr 29 x 19,5 cm, rám, získáno z ateliéru autora

Na lupu

Petr Urban  - Na lupu

akvarel, tuš, papír, signováno vzadu, rozměr 23 x 31,5 cm, volný list

Jedna z pohádek

Oldřich Jelen  - Jedna z pohádek

Cena: 600
Aktuální cena: 600

litografie, rok 2017, signováno PD, aut. tisk, rozměr 16 x 12 cm, volný list, dílo z ateliéru autora

Dívka

Ota Janeček  - Dívka

pastel, papír, rok 1992, signováno LD, rozměr 29,5 x 42,5 cm, rám, číslo katalogu 9232

Kytice

Jiří Trnka  - Kytice

kvaš, papír, signováno PD, rozměr 35,5 x 25,5 cm, rám, vystaveno Praha 2016-17