Jiří Winter - Neprakta - Kamelot
akvarel, tuš, papír, rozměr 15 x 16,5 cm, volný list, vzadu razítko
olej, laky, karton, rok 1972, signováno PD, rozměr 34 x 25 cm, rám, vzadu štítek a razítko DÍLO
lept, rok 1993, signováno PD, rozměr 8,3 x 10,5 cm, volný list
soubor čtrnácti litografií, každá signována, rok 1951, náklad 500 výtisků, rozměr cca 32 x 21 cm, celý soubor v originálních deskách
litografie, kniha, rok 1941, signováno PD, rozměr 18 x 25 cm, soupis Dvořák č. 23
suchá jehla, mezzotinta, rok 1975, signováno DU, rozměr 49 x 66 cm, volný list
serigrafie, v soupisu Graphic prints pod č. 11.22, Edice: Sunday B. Morning, rozměr 91,4 x 91,4 cm, rám, certifikát pravosti přiložen
kniha, 5x serigrafie, rok 2005, každá signována vzadu, vydal Aulos, číslováno 42/70, rozměr 28 x 28 cm