Objekt 9

Josef Istler  - Objekt 9

olej, laky, karton, rok 1972, signováno PD, rozměr 34 x 25 cm, rám, vzadu štítek a razítko DÍLO

K. J. Erben - Kytice

Ludmila Jiřincová  - K. J. Erben - Kytice

soubor čtrnácti litografií, každá signována, rok 1951, náklad 500 výtisků, rozměr cca 32 x 21 cm, celý soubor v originálních deskách

Marilyn Monroe

Andy Warhol  - Marilyn Monroe

serigrafie, v soupisu Graphic prints pod č. 11.22, Edice: Sunday B. Morning, rozměr 91,4 x 91,4 cm, rám, certifikát pravosti přiložen