Kůň

Alena Kučerová  - Kůň

lept, rok 1989, signováno PD, aut. tisk 6/10, rozměr 7 x 10,5 cm, volný list

Adriena Šimotová  - Bez názvu

serigrafie, rok 1975, signováno PD, číslováno 64/100, rozměr papíru 54 x 38 cm, volný list

Žebravé děti

Josef Čapek  - Žebravé děti

linoryt, rok 1917-18, signováno PD, rozměr 24,5 x 17 cm, rámováno, soupis díla: KG 82

Genesis I.

Jan Hísek  - Genesis I.

mezzotinta, rok 2010, signováno PD, číslováno 28/100, rozměr 30 x 19,5 cm, volný list

Něco chybí.....

Jan Saudek  - Něco chybí.....

fotografie, signováno PD, rozměr 30 x 24 cm, volný list, certifikát pravosti přiložen

Koridor 1

Karel Malich  - Koridor 1

serigrafie, rok 1968, signováno vzadu, rozměr 42 x 59 cm, volný list