Václav Kiml - Příroda
reliéf, patinovaná sádra, rok 1967, značeno PD, rozměr 6 x 24 cm, rám, reprodukováno v soupisu plastik Kant 2013, str. 379, soupis 344
serigrafie, značeno PD v kameni, číslováno 17/100, rozměr tisku 36,5 x 36,5 cm, rozměr papíru 38,3 x 56,3 cm, volný list, vydal Leo Castelli New York, certifikát pravosti přiložen
olej, laky, karton, rok 1972, signováno LD, rozměr 34 x 23 cm, rám, významná sbírka Německo
suchá jehla, lept, signováno DU, rozměr 13,5 x 10 cm, volný list
akvarel, papír, signováno LD, dole popis, vzadu razítko a číslo, rozměr 20 x 20 cm, volný list
litografie, rok 1991m signováno PD, číslováno XI/XV, rozměr 54 x 70 cm, volný list
fotografie, rok 2003, signováno PD, rozměr 30,5 x 40 cm, volný list, reprodukováno: Jan Saudek, Fotograf český, str. 452, certifikát pravosti přiložen
lept, rok 1946, signováno PD, číslováno 4/50, rozměr 32 x 24 cm, rám
Cena: 8500
Aktuální cena: 8500
čtyřbarevná litografie, rok 1937, signováno DU, příloha časopisu Volné směry, rozměr 21 x 30 cm, rám