Hudební zátiší

Ladislav Zívr  - Reliéf pro "Hudební dům"

reliéf, patinovaná sádra, rok 1967, značeno PD, rozměr 6 x 24 cm, rám, reprodukováno v soupisu plastik Kant 2013, str. 379, soupis 344

Mickey Mouse

Andy Warhol  - Mickey Mouse

serigrafie, značeno PD v kameni, číslováno 17/100, rozměr tisku 36,5 x 36,5 cm, rozměr papíru 38,3 x 56,3 cm, volný list, vydal Leo Castelli New York, certifikát pravosti přiložen

Objekt

Josef Istler  - Objekt

olej, laky, karton, rok 1972, signováno LD, rozměr 34 x 23 cm, rám, významná sbírka Německo

8x dívka

Jiří Anderle  - 8x dívka

suchá jehla, lept, signováno DU, rozměr 13,5 x 10 cm, volný list

Vzácný kámen

Aleš Lamr  - Vzácný kámen

litografie, rok 1991m signováno PD, číslováno XI/XV, rozměr 54 x 70 cm, volný list

Fratellini

František Tichý  - Fratellini

Cena: 8500
Aktuální cena: 8500

čtyřbarevná litografie, rok 1937, signováno DU, příloha časopisu Volné směry, rozměr 21 x 30 cm, rám