Aukční historie uměleckých děl  Desátá aukce

Dovolujeme si Vás pozvat na desátou internetovou aukci GALERIE MODERNA, která se bude konat ve dnech 2-4.10.2017 s ukončením vždy mezi 20-22 hodinou, pro účast na aukci je nutné se zaregistrovat, viz. aukční řád.

Postavy

Jiří Anderle  - Postavy

kombinovaná technika, rok 1998, signováno DU, číslováno 58/100, vydala Galerie Vltavín u příležitosti výstavy "Jiří Anderle-Pradávno", rozměr 20 x 14 cm, rámováno

Má vlast  VI.

Karel Demel  - Má vlast VI.

kombinovaná technika, signováno PD, vydala Lyra Pragensis 1984, rozměr 21,5 x 19,5 cm, volný list

Květ

Karel Valter  - Květ

lept, rok 1986, signováno DU, rozměr 14,4 x 10,3 cm, volný list

Konvalinky

Vojtěch Preissig  - Konvalinky

tužka, papír, Waldesova obrazárna č.1334, vzadu štítek, rozměr 25 x 18 cm, rám

La Plume

Alfons Mucha  - La Plume

litografie, titulní strana časopisu + časopis, rok 1899, značeno v kameni, rozměr 24 x 17,5 cm