Jiří Anderle - Postavy
kombinovaná technika, rok 1998, signováno DU, číslováno 58/100, vydala Galerie Vltavín u příležitosti výstavy "Jiří Anderle-Pradávno", rozměr 20 x 14 cm, rámováno
Dovolujeme si Vás pozvat na desátou internetovou aukci GALERIE MODERNA, která se bude konat ve dnech 2-4.10.2017 s ukončením vždy mezi 20-22 hodinou, pro účast na aukci je nutné se zaregistrovat, viz. aukční řád.
suchá jehla, rok 1927, signováno PD, rozměr 13,5 x 8,5 cm, rám, vystaveno Praha 2016
litografie, rok 1965, signováno PD, rozměr 15 x 9 cm, volný list
kombinovaná technika, signováno PD, vydala Lyra Pragensis 1984, rozměr 21,5 x 19,5 cm, volný list
lept, rok 1986, signováno DU, rozměr 14,4 x 10,3 cm, volný list
Cena: 1800
litografie, rok 1945, signováno PD, vlevo dole věnování, rozměr 34 x 27 cm, volný list
mezzotinta, papír japan, rok 1910, signováno PD, rozměr 19 x 14 cm, rámováno
tužka, papír, Waldesova obrazárna č.1334, vzadu štítek, rozměr 25 x 18 cm, rám
Cena: 12000
Aktuální cena: 12000
dřevoryt, papír (japan), značeno v kameni PD a razítkem LD, rozměr papíru 38 x 57 cm, rozměr tisku 25 x 40 cm, volný list
litografie, titulní strana časopisu + časopis, rok 1899, značeno v kameni, rozměr 24 x 17,5 cm