Jaroslav Vožniak - Koně
Cena: 3400
Aktuální cena: 3400
suchá jehla, rok 1977, signováno PD, číslování 12/30, rozměr 54 x 66,5 cm, volný list
Cena: 3400
Aktuální cena: 3400
suchá jehla, lept, signováno DU, číslováno 69/200, rozměr 16 x 11 cm, volný list
Cena: 350
Aktuální cena: 350
lept, rok 1995, signováno PD, číslováno 149/150, rozměr 12 x 10 cm, volný list
4x dřevoryt, rok 1927, každý signován, rozměr 8 x 5,5 cm, 12,5 x 7 cm, 11 x 7 cm, 13 x 7,5 cm, volný list
Cena: 4900
Aktuální cena: 4900
Cena: 1900
dřevoryt, rok 1971, signováno PD, rozměr 13,5 x 9 cm, volný list
Cena: 4900
Aktuální cena: 4900
akvarel, papír, rok 1945, signováno LD, rozměr 39 x 59 cm, rám
serigrafie, rok 1998, signováno DU, číslováno 115/200, rozměr 30 x 21 cm, volný list
3x lept, rok 1997, každý list signován PD, číslováno, rozměr 3x 12 x 8,8 cm, volný list
Cena: 550
Aktuální cena: 550