Aukční historie uměleckých děl  Devatenáctá aukce

Dovolujeme si Vás pozvat na devatenáctou internetovou aukci GALERIE MODERNA, která se bude konat ve dnech 20-22.10. 2020, s ukončením vždy mezi 20-22 hodinou, Aukce bude zahájena 14.9.2020, pro účast na aukci je nutné se zaregistrovat, viz. aukční řád.

Postavy

Jozef Jankovič  - Postavy

serigrafie, rok 1977, signováno PD, číslováno 5/50, rozměr 43 x 56 cm, volný list

Noční hlídka

Tomáš Bím  - Noční hlídka

Cena: 6700
Aktuální cena: 6700

litografie, signováno DU, číslováno 50/65, rok 2005, rozměr 60,5 x 42,5 cm, volný list

The Gurl (Georgetta)

Jan Saudek  - The Gurl (Georgetta)

Cena: 14500
Aktuální cena: 14500

fotografie, rok 1985, signováno PD, rozměr 40,5 x 30,5 cm, volný list, publikováno Jan Saudek - Pouta lásky, str 116 (barevná varianta)

Kronos a Rheia

Jiří Anderle  - Kronos a Rheia

suchá jehla, lept, rok 1981, signováno DU, číslováno 63/70, rozměr 44 x 33 cm, volný list

Archa

Oldřich Jelen  - Archa

litografie, rok 2019, signováno PD, číslováno 106/120, rozměr 31 x 27,2 cm, volný list

Buďte opatrní !

Jan Merta  - Buďte opatrní !

Cena: 1900

litografie, rok 2000, signováno PD, číslováno 97/100, rozměr papíru 50 x 35 cm, rám