Jozef Jankovič - Postavy
serigrafie, rok 1977, signováno PD, číslováno 5/50, rozměr 43 x 56 cm, volný list
Dovolujeme si Vás pozvat na devatenáctou internetovou aukci GALERIE MODERNA, která se bude konat ve dnech 20-22.10. 2020, s ukončením vždy mezi 20-22 hodinou, Aukce bude zahájena 14.9.2020, pro účast na aukci je nutné se zaregistrovat, viz. aukční řád.
litografie, rok 1965, signováno PD, rozměr 15 x 9 cm, volný list
Cena: 6700
Aktuální cena: 6700
litografie, signováno DU, číslováno 50/65, rok 2005, rozměr 60,5 x 42,5 cm, volný list
Cena: 8500
Aktuální cena: 8500
pastel, akvarel, papír, rok 1987, signováno PD, rozměr 38 x 28 cm, rám
litografie, rok 1942, signováno PD, rozměr 22,5 x 16,5 cm, reprodukováno v knize Kormidelník Vlnovský z roku 1945, vydal Melantrich, rám
Cena: 14500
Aktuální cena: 14500
fotografie, rok 1985, signováno PD, rozměr 40,5 x 30,5 cm, volný list, publikováno Jan Saudek - Pouta lásky, str 116 (barevná varianta)
akvatinta, rok 1911, signováno PD a LD v kameni, rozměr 33,5 x 31,5 cm, rám
suchá jehla, lept, rok 1981, signováno DU, číslováno 63/70, rozměr 44 x 33 cm, volný list
litografie, rok 2019, signováno PD, číslováno 106/120, rozměr 31 x 27,2 cm, volný list
Cena: 1900
litografie, rok 2000, signováno PD, číslováno 97/100, rozměr papíru 50 x 35 cm, rám