Anna Khunová - Motýl
Cena: 250
Aktuální cena: 250
lept, signováno PD, číslováno 123/200, rozměr 18,5 x 12 cm, volný list, vydala Lyra Pragensis
Cena: 250
Aktuální cena: 250
litografie, rok 2009, signováno DU, číslováno 16/110, rozměr 12 x 18,5 cm, volný list
Cena: 200
Aktuální cena: 200
pastel, papír, rozměr 21 x 29,5 cm, volný list, vzadu pozůstalostní razítko K 169
polystyrénový objekt, rok 1970, signováno, číslováno 27/99, součástí je kniha, rozměr 24,5 x 20 x 7 cm
6x serigrafie, rok 1982, každý list signován, náklad 950 výtisků, rozměr 6x 23 x 10,5 cm
lept, akvatinta, rok 1930, signováno PD, rozměr 8,5 x 12 cm, volný list
dřevoryt, rok 1946, signováno PD, rozměr 19 x 11,5 cm, rámováno