František Gross - Krajina s továrnou
tužka, pastel, akvarel, papír, signováno PD, rozměr 41 x 55,5 cm, volný list, dílo z pozůstalosti autora
Dovolujeme si Vás pozvat na dvacátou druhou internetovou aukci GALERIE MODERNA, která se bude konat ve dnech 8-10.6. 2021, s ukončením vždy mezi 20-22,30 hodinou. Aukce bude zahájena 19.4.2021, pro účast na aukci je nutné se zaregistrovat, viz. aukční řád.
soubor dvanácti grafických listů, autoři: J. Bouda, O. Čechová, M. Erazim, J. Hořánek, M. Houra, M. Lesařová-Roubíčková, Z. Mézl, M. Michálek, V. Tesař, K. Vítečková, E. Vlasáková, K. Vysušil, každý list signován, vydáno 200 výtisků, tento č. 48, rozměr papíru 30 x 21 cm, původní desky
litografie, signováno PD, rozměr 22,5 x 16,5 cm, reprodukováno v knize Kormidelník Vlnovský z roku 1945, vydal Melantrich, volný list
lept, rok 1995, signováno PD, číslováno 4/20, rozměr 8,7 x 13,5 cm, volný list
lept, rok 1993, signováno PD, číslováno 10/50, rozměr 35,5 x 27 cm, volný list
lept, rok 1992, signováno PD, číslováno 12/135, rozměr 29 x 23,5 cm, volný list
lept, rok 1974, signováno PD, rozměr 9,5 x 14,5 cm, pasparta, soupis Dvořák č. 40
akvarel, tempera, sololit, rok 1928, signováno PD, rozměr 24 x 32 cm, rám, vzadu štítek s popisem a číslo