Aukční historie uměleckých děl  Dvacátá druhá aukce

Dovolujeme si Vás pozvat na dvacátou druhou internetovou aukci GALERIE MODERNA, která se bude konat ve dnech 8-10.6. 2021, s ukončením vždy mezi 20-22,30 hodinou. Aukce bude zahájena 19.4.2021, pro účast na aukci je nutné se zaregistrovat, viz. aukční řád.

Dvanáct grafických listů

Různí Autoři  - Dvanáct grafických listů

soubor dvanácti grafických listů, autoři: J. Bouda, O. Čechová, M. Erazim, J. Hořánek, M. Houra, M. Lesařová-Roubíčková, Z. Mézl, M. Michálek, V. Tesař, K. Vítečková, E. Vlasáková, K. Vysušil, každý list signován, vydáno 200 výtisků, tento č. 48, rozměr papíru 30 x 21 cm, původní desky

Postavy

Jitka Válová  - Postavy

lept, rok 1992, signováno PD, číslováno 12/135, rozměr 29 x 23,5 cm, volný list

Benátky

Jan Zrzavý  - Benátky

lept, rok 1974, signováno PD, rozměr 9,5 x 14,5 cm, pasparta, soupis Dvořák č. 40

Zátiší s ovocem

Jiří Kars  - Zátiší s ovocem

akvarel, tempera, sololit, rok 1928, signováno PD, rozměr 24 x 32 cm, rám, vzadu štítek s popisem a číslo