Jan Vondrouš - Ruiny
Cena: 750
Aktuální cena: 750
suchá jehla, lept, rok 1920-1, signováno PD, číslováno 25/100, rozměr 30 x 21,5 cm, volný list
Vítáme Vás na druhé aukci GALERIE MODERNA s ukončením 14-16.12.2015, aukce byla zahájena
Cena: 750
Aktuální cena: 750
Cena: 5000
Aktuální cena: 5000
suchá jehla, rok 1931, signováno PD, číslováno 10/25, soupis Siblík str.180, rozměr 17,5 x 12 cm, volný list
Cena: 15000
Aktuální cena: 15000
tempera, sololit, rok 1962, signováno PD, rozměr 20,5 x 41 cm, dílo z pozůstalost F.Grosse
Cena: 5000
Aktuální cena: 5000
Cena: 2200
Aktuální cena: 2200
litografie, rok 1968, signováno PD, číslováno 40/50, rozměr 66 x 48 cm, volný list
Cena: 12000
Aktuální cena: 12000
heliogravura, papír Rives, rok 1958, signováno PD, číslováno, rozměr 44,5 x 59,5 cm, volný list
Cena: 850
Aktuální cena: 850
kolorovaná litografie, signováno PD, rozměr 34 x 28 cm, volný list
Cena: 3600
Aktuální cena: 3600
litografie, rok 1971, signováno DU, číslováno 103/200, rozměr 39 x 26 cm, volný list
Cena: 900
Aktuální cena: 900
litografie, rok 1931, prémie S.V.U. Mánes svým členům na rok 1932, signováno PD, rozměr 35 x 45 cm, volný list
Cena: 12000
Aktuální cena: 12000
lept, rok 1942, signováno DU Tichý 42, rozměr 29,5 x 22 cm, mírné poškození (skvrna) rámováno