Robota

Jiří Slíva  - Robota

litografie, rok 2018, signováno DU, číslováno 11/45, rozměr 30 x 40 cm, volný list

Hvězdy

Aleš Lamr  - Hvězdy

litografie, rok 2008, signováno DU, číslováno 5/30, rozměr 36 x 55 cm, volný list

Metamorfózy

Václav Sivko  - Metamorfózy

litografie, rok 1967, signováno PD, číslováno 15/50, rozměr 51 x 39,5 cm, volný list

Sníh

Kamila Ženatá  - Sníh

olej, plátno, rok 2020, signováno PD, rozměr 30 x 30 cm, dílo z ateliéru autorky

Kompozice

František Hudeček  - Kompozice

tuš, papír, rok 1963, signováno DU monogramem, rozměr 11,5 x 10,5 cm, volný list, dílo z pozůstalosti autora

LUTTE

Victor Vasarely  - LUTTE

Cena: 11000
Aktuální cena: 11000

serigrafie, rok 1942/1986, signováno PD, číslováno 149/200, rozměr 40 x 60 cm, volný list

Muchláž III.

Václav Tikal  - Muchláž III.

Cena: 12500
Aktuální cena: 12500

uhel, tempera, papír, rok 1962, rozměr 33 x 48 cm, rám, vystaveno Praha 2018, dílo z pozůstalosti autora