Jiří Slíva - Robota
litografie, rok 2018, signováno DU, číslováno 11/45, rozměr 30 x 40 cm, volný list
litografie, rok 2008, signováno DU, číslováno 5/30, rozměr 36 x 55 cm, volný list
serigrafie, rok 1986, signováno, rozměr 18 x 10 cm, volný list
litografie, rok 1967, signováno PD, číslováno 15/50, rozměr 51 x 39,5 cm, volný list
olej, plátno, rok 2020, signováno PD, rozměr 30 x 30 cm, dílo z ateliéru autorky
tuš, papír, rok 1963, signováno DU monogramem, rozměr 11,5 x 10,5 cm, volný list, dílo z pozůstalosti autora
Cena: 11000
Aktuální cena: 11000
serigrafie, rok 1942/1986, signováno PD, číslováno 149/200, rozměr 40 x 60 cm, volný list
Cena: 12500
Aktuální cena: 12500
uhel, tempera, papír, rok 1962, rozměr 33 x 48 cm, rám, vystaveno Praha 2018, dílo z pozůstalosti autora
Cena: 29000
Aktuální cena: 29000
olej, karton, 30tá léta, signováno PD, rozměr 22 x 29,5 cm, vystaveno Praha 2014