Aukční historie uměleckých děl  Šestá aukce

Vítáme Vás na šesté aukci GALERIE MODERNA, výtvarná díla zařazena do šesté aukce s ukončením 10-12.10.2016, je možné si prohlédnout v prostorách GALERIE MODERNA od 19.10.2016, aukce bude zahájena 7.9.2016

Kolo štěstí

Jiří Anderle  - Kolo štěstí

lept, rok 1996, signováno DU, rozměr 20 x 15 cm, původní dílo bez kresby, volný list

Jaro

Ota Janeček  - Jaro

linoryt, rok 1954, signováno PD, rozměr 17,5 x 23 cm, volný list

Piazzetta

Jan Zrzavý  - Piazzetta

litografie, rok 1976, signováno PD, číslováno 127/200, rozměr 11,5 x 17,5 cm, rám

Madona

Josef Váchal  - Madona

barevný dřevoryt, rok 1912, signováno PD, značeno LD v kameni, rozměr 21 x 21 cm, volný list